یکشنبه ، ۰۲/اردیبهشت/۱۳۹۷
معرفی شرکت


ما متفاوت هستیم و برای متفاوت بودن باید متفاوت اندیشید.شرکت نفت گستر آناهیتا در سال ۱۳۸۶ با هدف تولید انواع فرآورده های نفتی تاسیس و با انگیزه بیشتر در جهت ارتقاء کیفیت محصولات خود در حد استاندارد جهانی گام برداشته است. در اواسط سال ۱۳۹۰ با تغییر مدیریت و اعضای هیئت مدیره سعی بر تحقق هرچه بهتر اهداف خود نموده و در حال حاضر با در اختیار داشتن تجهیزات پالایشگاهی وگردآوری نیرو های متخصص و کارآمد امکان تولید محصولاتی با کیفیت برتر را فراهم آورده است. مشتریان ما، شرکای ما هستند و هدف ما ارائه خدمات بهتر تنها به جهت ایجاد یک رابطه تجاری با در نظر گرفتن سود ومنفعت برای طرفین (برد- برد) می باشد.

ماموریت و رسالت ما:

شرکت نفت گستر آناهیتا با حفظ اصول اساسی تجارت بین الملل واحترام به حقوق مشتریان بر اصول بنیادین خود پایبند است. هدف عمده ما ارائه محصولاتی در حد استاندارهای جهانی و خدمات به مشتریان است،ما با حفظ بالاترین استانداردها در صنعت؛ وهمچنان با پایندی به حقوق مشتریان در جهت رشد در بازارهای جهانی به سوی آینده ای روشن گام بر می داریم.
شرکت نفت گستر آناهیتا تمام تلاش خود را جهت کسب سهم ۵۰ درصدی از بازار های جهانی طی ۵ سال آینده به کار خواهد گرفت و سبد محصولات ما با تولید پارافین مایع بهداشتی و خوراکی و همچنین تولید وازلین دارویی کامل تر خواهد شد.

خط مشی کیفیت شرکت نفت گستر آناهیتا

شرکت نفت گستر آناهیتا بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان وازلین ، پارافین مایع و جامد در ایران الزامات سیستم مدیریت کیفیت شرکت British Certifications Inc. را تحت عنوان گواهی مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بعنوان الگوئی برای تضمین کیفیت برگزیده است تا از طریق انجام اقدامات زیر ضمن تأمین رضایت مشتریان بقا ء و رشد مستمر شرکت را نیز تضمین نماید:

۱ – تولید و عرضه ی بموقع محصول با قیمت و کیفیت مناسب و بهبود مستمر در تمامی فعالیت ها و دستیابی به ضایعات غیر عادی صفر

۲ – آموزش مستمر و مداوم نیروی انسانی بعنوان اصلی ترین دارائی شرکت

۳ – پرورش فرهنگ درون سازمانی برای ایجاد و امکان رشد شخصی و استقبال از پیشنهادهای هر فرد و ارتقای روحیه ی کار گروهی

۴ – ارتقاء فعالیت ها از طریق ظرفیت سازی ، نو سازی و به روز آوری امکانات کلیه قسمت ها
مدیریت شرکت ضمن اعلام تعهد و پایبندی وتلاش برای استقرار و اجرای این خط مشی و نظام مدیریت کیفیت و بازنگری مستمر جهت کنترل تحقق اهداف فوق از کلیه ی همکاران عزیز درخواست مینماید در این راستا حرکت نموده و با نماینده مدیریت که مسئولیت نظارت و گزارش دهی در مورد حسن انجام و اثر بخشی نظام را دارند همکاری کامل بعمل آورند.

اهداف:

۱)گسترش بازارهای هدف به وسعت پنج قاره جهان

۱)تولید محصولاتی با کیفیت برتر

۳ )توسعه منابع انسانی از طریق تخصص گرایی و دانش محوری

۴ )جلب رضایت مشتریان
65427
نرخ ارز و طلا در بازارهای جهانی
آمار بازدید کنندگان
  • كاربران حاضر: 1
  • بازديد امروز: 7
  • بازديد ماه: 164
  • كل بازديدها: 26931
دفتر مرکزی : تهران ، بلوار ميرداماد ، خيابان البرز ، كوچه آناهيتا شرقي ، پلاك ٣٥

٩-٢٢٢٥٦٠٠٧-٠٢‎١
info@nga-company.com
All rights reserved for N.G.A company ©
طراحي و اجرا